Пошук:
Каталог: камерцыйныя прадпрыемствы Беларусі Дадаць прадпрыемства: далучыць прадпрыемства да агульнага рэйтынгу
Рэгістравацца: далучыцца да праэкту з мэтай рэгістравання прадпрыемстваў ды прымання ўдзелу ў абмеркаванні Лагініцца: без залагіністасці не магчыма далучаць прадпрыемствы да рэйтынгавання

ADrive.by (Arkitek)


    ADrive.by – усё для будучых вадзiцеляў! Аўташколы Беларусi, Правiлы Дарожнага Руху РБ i як iх хутчэй вывучыць, а галоўнае – 3D-аўтасiмулятар «ADrive» з сапраўднымi беларускiмi ПДР – кiраванне аўтамабiлем па дарогах рэальнага Мiнску, рух па маршрутах ДАI з камандамi iнструктара, штрафныя балы за парушеннi ПДР, а таксама рашэнне задач па праезду скрыжаванняў любой цяжкасцi ў 3D – абучэнне i экзамен!


Вобласць месцазнаходжання: Мінская
Горад: Мінск
Кантактны імэйл прадпрыемства: infoadrive.by
Адрас сайту: http://adrive.by

Інфармацыя прагледзена 160797 разоў

Рэйтынх 6

Хуткасць 6.02 (галасоў: 13061)
Уласцівасці 5.99 (галасоў: 13062)
Надзейнасць 5.98 (галасоў: 13061)
Інтэрфейс 6.03 (галасоў: 13062)
Крэатыўнасць 6 (галасоў: 13060)
Кошт 5.99 (галасоў: 13061)
Сэрвіс 6.03 (галасоў: 13062)
Агульнае ўраджанне 6.02 (галасоў: 13062)


Напісаць каментары ды адзнакі


Racer
госць
госць
Напісана: Пн Сне 17, 2007 06:22:00

           Хуткасць: 10

Сайт работает очень даже быстро :)
Что касается купить прогу - тоже вполне удобно. Лень было на Жданы ехать - позвонил, поговорил - привезли прямо в автошколу, да еще и презентацию сделали.

           Уласцівасці: 10

Прога - то, что надо для обучения если пока нет своей машины, и особенно чтоб изучить маршруты сдачи экзамена в ГАИ и все знаки - мне это очень помогло не поддаться на провокацию экзаменатора!
А задачи на проезд перекрестков так ваще шедевр - такого даже в Москве нету! Супер!

           Надзейнасць: 10

Если про прогу - то на моей Win XP SP2 встала и заработала без проблем, хотя от кого-то слышал, что не сразу смогли запустить, но это видимо из-за их винды, убитой геймами и троянами из инета. Что касается конторы, то пусть бы она жила подольше и развивалась, так как даже близких аналогов я еще не видел, а прога очень даже нужная, хотелось бы ее и для изучения улиц Минска использовать!

           Інтэрфейс: 8

Не понял, как из режимов обучения выйти в главное меню - выгружается полностью, а все остальное ок! Для обучения все вполне просто и удобно - главное прочитать инструкцию на диске или хэлп в проге (или побывать на презентации)!!! Хотя в будущих версиях хотелось бы также иметь полную карту Минска и поддержку руля

           Кошт: 10

за 15 тыщ глупо требовать большего - вполне себя оправдывает, особенно если учесть, что конкурентов нету - так ваще ребята альтруисты :)

           Сэрвіс: 10

Не звонил, но слышал, что даже в 11 вечера отвечают на звонки и по 20 минут некоторым дубам объясняли - терпение почти аццкое :)

           Агульнае ўраджанне: 10

Будет больше улиц Минска - куплю и следующую версию проги, а для обучения в автошколе рекомендую всем! Сайт тоже неплохой, я у себя даже кнопочку поставил - может скидку подом дадут :)))
Спасибо, парни, молодцы!



Зараз людзей: 1, з іх зарэгістраваных: 0, скрытных: 0 ды гасцей: 1
Зарэгістраваныя: Няма

Minsk.Design ©
Hosting from Hell ©